Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AMD Ryzen 5 9600X, 3.9GHz/5.4GHz Max, 6C/12T, AM5, 32MB L3 cache, AMD Radeon Graphics, Bez kulera
Maloprodajna cijena: 293.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
234.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kategorija procesora | Desktop CPU |
| Procesorsko podnožje (Socket) | AMD Socket AM5 |
| Serija | Ryzen 5 |
| Broj procesora (Model) | 9600X |
| Osnovna frekvencija procesora | 3.9GHz |
| Turbo frekvencija procesora | 5.4GHz |
| Broj jezgara | 6x CPU cores / 12x threads |
| Veličina Level 1 keša | 480KB |
| Veličina Level 2 keša | 6MB |
| Veličina Level 3 keša | 32MB |
| Mikroarhitektura | Zen 5 |
| Set instrukcija | x86-64 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Integrisana grafika | AMD Radeon |
| TDP | 65W |
| Hladnjak sa ventilatorom | Hladnjak nije uključen - Samo procesor |
| Dodatne karakteristike | AMD EXPO Technology AMD Ryzen Technologies Max Memory Speed: 2x1R DDR5-5600 2x2R DDR5-5600 4x1R DDR5-3600 4x2R DDR5-3600 Native USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Ports: 4 Native USB 2.0 (480Mbps) Ports: 1 PCI Express Version: PCIe 5.0 |
| EAN | 730143315609 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 9600X Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt: 3.9GHz Turbo frekvencija:...
Intel Core i7-12700KF 2.7GHz (5.00GHz), 1700, 12 cores, BEZ KULERA!
Intel Core i7-12700 3.6GHz (4.9GHz), 1700, 12 core
Core i5-12400 2.50GHz (4.40GHz), 1700, 6 core
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana