Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Model: Ryzen 7 8700F , Procesorsko ležište socket AM5, Osnovna frekvencija procesora 4.1GHz, Turbo 5.0GHz, Veličina Level 3 keša 16MB, Proizvodni proces 4 nm, sa Cooler-om
Maloprodajna cijena: 323.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
258.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Model | 100-100001590BOX |
| Kategorija procesora | Desktop CPU |
| Procesorsko podnožje (Socket) | AMD Socket AM5 |
| Serija | Ryzen 7 |
| Broj procesora (Model) | 8700F |
| Osnovna frekvencija procesora | 4.1GHz |
| Turbo frekvencija procesora | 5.0GHz |
| Broj jezgara | 8x CPU cores / 16x threads |
| Veličina Level 2 keša | 8MB |
| Veličina Level 3 keša | 16MB |
| Mikroarhitektura | Zen 4 |
| Set instrukcija | x86-64 |
| Proizvodni proces | 4 nm |
| Integrisana grafika | Nema integrisane grafike |
| TDP | 65W |
| Hladnjak sa ventilatorom | Hladnjak i ventilator uključeni |
| Dodatne karakteristike | AI Engine Capabilities Brand Name AMD Ryzen AI AMD Ryzen AI Available when paired with a compatible Radeon graphics card with AI acceleration Performance Up to 16 TOPS |
| EAN | 730143316699 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ (4.4GHZ), AM4, 6 core
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 7600X Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt: 4.7GHz Turbo frekvencija:...
Raptor Lake socket 1700 Core i7-14700K Box NO FAN (2.5GHz Max Turbo Frequency 5.6GHz, 20C/28T (8 Performace-cores/12 Efficient-cores), FSB DDR4-3200MH...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana