Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model: 9800X3D Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt: 4.7GHz Turbo frekvencija: 5.2GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Keš memorija: 96MB L3 Grafika - Integrisana grafika: Da Grafika: AMD Radeon Frekvencija: 2.200 MHz Ostale karakteristike - Proces izrade: 4nm Arhitektura: 64bit TDP: 120W Podržane tehnologije: AMD EXPO tehnologija,AMD Ryzen tehnologije,Curve Optimizer Voltage Offsets,Precision Boost 2,Precision Boost Overdrive Napomena: Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovno | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 9800X3D |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt | 4.7GHz |
| Turbo frekvencija | 5.2GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 96MB L3 |
| Grafika | |
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
| Ostale karakteristike | |
| Proces izrade | 4nm |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 120W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO tehnologija, AMD Ryzen tehnologije, Precision Boost 2, Precision Boost Overdrive, Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Napomena | Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AMD Ryzen 7 7800X3D, 4.2GHz/5.0GHz Max, 8C/16T, Socket AM5, 96MB L3 cache, Bez kulera
Ryzen 5 5500 TRAY (AM4, 3,6GHz, Max Turbo Frequency 4.2GHz, 6C/12T, 65W, 16MB Cache, Wraith Stealth, Bez integrisane grafike!
Raptor Lake socket 1700 Core i7-14700F Box (2.1GHz Max Turbo Frequency 5.4GHz, 20C/28T (8 Performace-cores/12 Efficient-cores), FSB DDR4-3200MHz/DDR5-...
INTEL Core i3-12100F 3.30GHz (4.30GHz), 1700, 4 core, Bez integrisane grafike!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana