Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom,Suvo i mokro čišćenje Snaga: 40W Usisna snaga: 7.000Pa Baterija: Do 132 minuta rada Ostalo - Dodatne funkcije: Automatsko pražnjenje prašine,Automatsko sušenje i čišćenje mopa u bazi,Glasovna kontrola,Mapiranje više prostorija,Mogućnost prelaženja preko prepreka do 10mm visine,Ograničavanje kretanja usisivača,Svetlosni indikator nivoa vode Napomena: Automatsko punjenje,Dva rezervoara, za čistu i prljavu vodu,Google/Alexa,Nizak profil usisivača 85mm,Upravljanje pomoću aplikacije,Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz,Za održavanje prostora do 90 m2 Podržane tehnologije: iPath Laser Navigation,MopMaster™,Pro-Detangle češalj protiv zamršenih dlaka Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 460mm x 330mm x 289mm Težina: 9kg Pakovanje: 1x bočna četkica,1x rezervoar za prašinu,2x mop,Baza za usisivač,Četke protiv zapetljavanja Kapacitet: 3.1l (rezervoar za vodu) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 492.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
393.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom, Suvo i mokro čišćenje |
| Snaga | 40W |
| Usisna snaga | 7.000Pa |
| Baterija | Do 132 minuta rada |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Automatsko pražnjenje prašine, Ograničavanje kretanja usisivača, Glasovna kontrola, Mapiranje više prostorija, Automatsko sušenje i čišćenje mopa u bazi, Svetlosni indikator nivoa vode, Mogućnost prelaženja preko prepreka do 10mm visine |
| Napomena | Google/Alexa, Upravljanje pomoću aplikacije, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Automatsko punjenje, Dva rezervoara, za čistu i prljavu vodu, Za održavanje prostora do 90 m2, Nizak profil usisivača 85mm |
| Podržane tehnologije | MopMaster™, Pro-Detangle češalj protiv zamršenih dlaka, iPath Laser Navigation |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 460mm x 330mm x 289mm |
| Težina | 9kg |
| Pakovanje | 1x rezervoar za prašinu, 1x bočna četkica, Baza za usisivač, 2x mop, Četke protiv zapetljavanja |
| Kapacitet | 3.1l (rezervoar za vodu) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.86EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PUZZI 10/1 Usisivač za dubinsko pranje
WV 1 Akumulatorski usisivač
16,500Pa brzo sakupljanje prašine 4l kontejner za prašinu Snaga: 1000W Kompatibilnost sa Xiaomi Robot usisvačem Mop 2 Ultra
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana