Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Punjač Snaga: 20W Voltaža: 100V - 240V Priključci: 2x USB tip A,2x USB tip C,Universal Socket Ostalo - Upotreba: Apple Watch,Mobilni telefoni,Tableti Dodatne funkcije: Brzo punjenje,Kompatibilnost sa više tipova uređaja,Power Delivery Sistemi zaštite: Zaštita od kratkog spoja,Zaštita od pregrevanja USB priključci: 4 Napomena: Intelligent Power Management,Punjenje iPhone do 50% za 30 minuta,Punjenje više uređaja istovremeno (do 5 uređaja),Slide - push dizajn,Stabilan,Upotreba u preko 200 zemalja Fizičke karakteristike - Dimenzije: 86mm x 50mm x 25mm Masa: 107g Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 28.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
22.51 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Punjač |
| Snaga | 20W |
| Voltaža | 100V - 240V |
| Priključci | 2x USB tip A, 2x USB tip C, Universal Socket |
| Upotreba | Mobilni telefoni |
| Ostalo | |
| Upotreba | Mobilni telefoni, Apple Watch, Tableti |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje, Power Delivery, Kompatibilnost sa više tipova uređaja |
| Sistemi zaštite | Zaštita od kratkog spoja, Zaštita od pregrevanja |
| USB priključci | 4 |
| Napomena | Punjenje iPhone do 50% za 30 minuta, Intelligent Power Management, Punjenje više uređaja istovremeno (do 5 uređaja), Upotreba u preko 200 zemalja, Stabilan, Slide - push dizajn |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 86mm x 50mm x 25mm |
| Masa | 107g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Automobilski punjač Snaga: 67W Voltaža: 12V/7.5A Priključci: 1x USB tip A,1x USB tip C Ostalo - Upotreba: Mobilni telefoni,Tabl...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana