Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Automobilski punjač Snaga: 75W Voltaža: 12V - 24V Priključci: 1x USB tip C (PD 30W),1x USB tip C (PD 45W) na izvlačenje Ostalo - Upotreba: MacBook Air,MacBook Pro,Mobilni telefoni,Tableti Dodatne funkcije: Brzo punjenje,Punjenje dva uređaja istovremeno Sistemi zaštite: Active Shield 3.0 USB priključci: 2 Napomena: Automatsko uvlačenje kabla,Dužina: do 29.5 inča (≈ 75 cm),Testiran kabl na više od 12.000 ciklusa izvlačenja,USB-C kabl na izvlačenje (retractable) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 50mm x 29mm Masa: 77g Boja: Srebrna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 37.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Automobilski punjač |
| Snaga | 75W |
| Voltaža | 12V - 24V |
| Priključci | 1x USB tip C (PD 30W), 1x USB tip C (PD 45W) na izvlačenje |
| Upotreba | Mobilni telefoni |
| Ostalo | |
| Upotreba | Mobilni telefoni, Tableti, MacBook Pro, MacBook Air |
| Dodatne funkcije | Punjenje dva uređaja istovremeno, Brzo punjenje |
| Sistemi zaštite | Active Shield 3.0 |
| USB priključci | 2 |
| Napomena | USB-C kabl na izvlačenje (retractable), Dužina: do 29.5 inča (≈ 75 cm), Testiran kabl na više od 12.000 ciklusa izvlačenja, Automatsko uvlačenje kabla |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 100mm x 50mm x 29mm |
| Boja | Srebrna |
| Masa | 77g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Paket sadrži adapter i kabl Tip-A to Tip-C</li><li...
LDNIO A2526C 45W QC4.0 Dual USB-A/USB-C punjač bijeli + microUSB kabl
RP-U22 Dual USB 2.4A Fast Charging punjac bijeli
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana