Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Mobile / prenosivi Sistem projekcije: DLP Nativna rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD) Kontrast: 400:1 Horizontalno osvežavanje: 60Hz Vertikalno osvežavanje: 60hz Veličina slike: 40" - 120" Optimalna udaljenost: 1.06m - 3.18m Koeficijent dometa: 1.2:1 Odnos stranica slike: 16:9 Tip izvora svetlosti: Laser Lampa - Tip: Laser Osvetljenje: 200 ANSI lumena Radni vek (standardni režim): 30.000h Povezivost - HDMI ulaz: 1 Audio izlaz: 3.5mm USB: 1x USB 2.0 (tip A),1x USB-C Bežična povezivost: Bluetooth,Wi-Fi Wi-Fi standard: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz Ostalo - Dodatne funkcije: Auto-focusing,Automatic keystone correction,Bluetooth zvučnik,DCI-P3 colour gamut (90%),Google Assistant,Google Cast,Google Play prodavnica,Google TV 11 sa ugrađenim aplikacijama (Netflix, YouTube, Disney+ i druge),Nebula Manager aplikacija,Obstacle Avoidance,Rotacija 180 stepeni,Screen Fit Zvučnici: 8W Podržane tehnologije: Chromecast,Dolby Audio Napomena: Baterija 52Wh (do 2.5h) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 160mm x 78mm x 78mm Masa: 0.85kg Nivo buke (standardni režim): <28dB Boja: Crna Pakovanje: Baterije za daljinski upravljač,Daljinski upravljač,Naponski adapter Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 568.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
454.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Mobile / prenosivi |
| Sistem projekcije | DLP |
| Nativna rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kontrast | 400:1 |
| Horizontalno osvežavanje | 60Hz |
| Vertikalno osvežavanje | 60hz |
| Veličina slike | 40" - 120" |
| Optimalna udaljenost | 1.06m - 3.18m |
| Koeficijent dometa | 1.2:1 |
| Odnos stranica slike | 16:9 |
| Tip izvora svetlosti | Laser |
| Osnovne karakteristike | |
| Sistem projekcije | DLP |
| Lampa | |
| Tip | Laser |
| Osvetljenje | 200 ANSI lumena |
| Radni vek (standardni režim) | 30.000h |
| Povezivost | |
| HDMI ulaz | 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| USB | 1x USB 2.0 (tip A), 1x USB-C |
| Bežična povezivost | Wi-Fi, Bluetooth |
| Wi-Fi standard | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Google Assistant, Google Cast, Automatic keystone correction, Screen Fit, Auto-focusing, Google TV 11 sa ugrađenim aplikacijama (Netflix, YouTube, Disney+ i druge), Obstacle Avoidance, Bluetooth zvučnik, DCI-P3 colour gamut (90%), Google Play prodavnica, Nebula Manager aplikacija, Rotacija 180 stepeni |
| Zvučnici | 8W |
| Podržane tehnologije | Chromecast, Dolby Audio |
| Napomena | Baterija 52Wh (do 2.5h) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 160mm x 78mm x 78mm |
| Masa | 0.85kg |
| Nivo buke (standardni režim) | <28dB |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Baterije za daljinski upravljač, Naponski adapter |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Nativna rezolucija slike: 1280 x 720, Osvetljenje ANSI Lumen: 3000, Veličina slike u inčima: 25"-378", Snaga lampe: 188W, Zvučnici: 1x5W, HDMI priklju...
EB-L260F, Wireless laser projector, 4600 lumens
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana