Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Oko ušne školjke Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 127.5dB Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 14mm Konstrukcija: Otvorene Materijal drajvera: Titanijumski obložen Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: LDAC Domet: Do 10m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: AI Live Translation,BassTurbo,Bežično punjenje,Hi-Res Audio,Noise cancellation,Spatial Audio Upravljanje: Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 4 sata slušanja muzike Ostalo: 4 mikrofona,4 podesiva položaja,IPX7 otpornost na vodu,Vreme punjenja 1h Mikrofon - Podržane tehnologije: AI Clear Calls Baterija - Autonomija: 750mAh,Do 42 sata Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Bela Masa: 85g Pakovanje: USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 143.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
115.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Oko ušne školjke |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 127.5dB |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 14mm |
| Konstrukcija | Otvorene |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | LDAC |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, Spatial Audio, Bežično punjenje, Noise cancellation, BassTurbo, AI Live Translation |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 4 sata slušanja muzike |
| Ostalo | Vreme punjenja 1h, 4 mikrofona, IPX7 otpornost na vodu, 4 podesiva položaja |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | AI Clear Calls |
| Baterija | |
| Autonomija | 750mAh, Do 42 sata |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Masa | 85g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Oko ušne školjke Sistem: Stereo Frekventni opseg: 20Hz -...
Adidas RPD-01 in-Ear Wireless Bluetooth Sport Green Tint
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana