Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 3.7 inča Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 2.400mAh Autonomija: Do 16h Vreme punjenja: Do 3.2 sata Žična povezivost - USB: 2 USB verzija: 1 x USB-A,1 x USB-C Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Domet: Do 30m Ostalo - Podržane tehnologije: Alarm,BassUp™ 2.0,Buzz Clean funkcija,DSP,Pojačivač glasa Upravljanje: Soundcore aplikacija,Tasteri na zvučniku Napomena: LED indikator,Light Show,Pluta na vodi,RGB osvetljenje,Vodootporan (IP68) Fizičke karakteristike - Boja: Plava Dimenzije: 210mm x 85mm x 78.5mm Masa: 830g Ostalo: IP68 standard Pakovanje: Naponski kabl,Odvojiva traka za nošenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 145.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
116.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 3.7 inča |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Soundcore aplikacija |
| Podržane tehnologije | Alarm, BassUp™ 2.0, DSP, Pojačivač glasa, Buzz Clean funkcija |
| Napomena | LED indikator, RGB osvetljenje, Light Show, Vodootporan (IP68), Pluta na vodi |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 2.400mAh |
| Autonomija | Do 16h |
| Vreme punjenja | Do 3.2 sata |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 210mm x 85mm x 78.5mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | Naponski kabl, Odvojiva traka za nošenje |
| Masa | 830g |
| Ostalo | IP68 standard |
| Žična povezivost | |
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 30m |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
CH-8826 Prenosivi Karaoke Bluetooth Zvu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana