Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 40kHz Osetljivost: 40dB Impedansa: 17Ω Dimenzije drajvera: 9.2mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: LDAC Domet: Do 10m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Google Fast Pair,Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: Adaptivno poništavanje buke,ANC (Active Noise Cancelling),Dual Bass,HearID 4.0,Hi-Res Audio Upravljanje: Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike,Kontole na dodir slušalica,Pinch (upravljanje stiskanjem) Ostalo: 6 mikrofona,IP55,Vreme punjenja do 3 sata Mikrofon - Podržane tehnologije: AI Noise Cancelling Baterija - Autonomija: 580mAh,Do 48 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Roza Masa: 57.1g Pakovanje: Silikonski jastučići za uši (6 veličina),USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 112.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
89.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 40kHz |
| Osetljivost | 40dB |
| Impedansa | 17Ω |
| Dimenzije drajvera | 9.2mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | LDAC |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Google Fast Pair, Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, ANC (Active Noise Cancelling), Adaptivno poništavanje buke, HearID 4.0, Dual Bass |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Kontole na dodir slušalica, Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike, Pinch (upravljanje stiskanjem) |
| Ostalo | Vreme punjenja do 3 sata, IP55, 6 mikrofona |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | AI Noise Cancelling |
| Baterija | |
| Autonomija | 580mAh, Do 48 sati |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Roza |
| Masa | 57.1g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje, Silikonski jastučići za uši (6 veličina) |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bluetooth Style 1 Snow bubice bele
USB Xonor U5 USB Sound Card, 5.1-channel HD (192kHz/24-bit) surround sound, Signal-To-Noise Ratio 104 dB, Volume control
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana