Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 106dB Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 10mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AAC,AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),GAVDP (Generic Audio/Video Distribution Profile),HFP (Hands-Free Profile),SBC Domet: Do 10m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Multipoint,One-Step uparivanje Ostalo - Podržane tehnologije: ANC (Active Noise Cancelling),BassUp tehnologija Upravljanje: Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 2 sata slušanja muzike Ostalo: 4 mikrofona,Ergonomski dizajn,IP54,Vreme punjenja 2.5h Mikrofon - Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: -38dB Podržane tehnologije: AI noise reduction Odnos signal-šum: 64dB Baterija - Autonomija: 60mAh,700mAh (kućište za punjenje),Do 45 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Plava Masa: 100g Pakovanje: Silikonski jastučići za uši (3 veličine),USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 59.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
47.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 106dB |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 10mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC, GAVDP (Generic Audio/Video Distribution Profile) |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Multipoint, One-Step uparivanje |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | ANC (Active Noise Cancelling), BassUp tehnologija |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 2 sata slušanja muzike |
| Ostalo | IP54, Ergonomski dizajn, 4 mikrofona, Vreme punjenja 2.5h |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | -38dB |
| Podržane tehnologije | AI noise reduction |
| Odnos signal-šum | 64dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 45 sati, 700mAh (kućište za punjenje), 60mAh |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Plava |
| Masa | 100g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje, Silikonski jastučići za uši (3 veličine) |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.55EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana