Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 14Ω Dimenzije drajvera: 11mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.3 Domet: Do 10m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Google Fast Pair,Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: Adaptivno poništavanje buke,ANC (Active Noise Cancelling),BassUp tehnologija Upravljanje: Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike,Powerbank funkcija Ostalo: 6 mikrofona,IPX5 otpornost na vodu,LED ekran,Vreme punjenja 5h Mikrofon - Podržane tehnologije: AI Clear Calls Baterija - Autonomija: 3000mAh (kućište),Do 192 sata sa kućištem Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 104g Pakovanje: Silikonski jastučići za uši (5 veličina),USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 102.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
81.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 14Ω |
| Dimenzije drajvera | 11mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3 |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Google Fast Pair, Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | ANC (Active Noise Cancelling), BassUp tehnologija, Adaptivno poništavanje buke |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike, Powerbank funkcija |
| Ostalo | IPX5 otpornost na vodu, LED ekran, Vreme punjenja 5h, 6 mikrofona |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | AI Clear Calls |
| Baterija | |
| Autonomija | 3000mAh (kućište), Do 192 sata sa kućištem |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 104g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje, Silikonski jastučići za uši (5 veličina) |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni ur...
Space Serenity ANC slu
Premium Line, žičane, gaming, mikrofon, over-ear, PC, PS4, PS5, Xbox, crne
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana