Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 16Hz - 40kHz Osetljivost: 96dB Impedansa: 18 Ohm Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Materijal drajvera: Memorijska pena Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične,Žične Konekcija slušalica: AUX,Bluetooth 5.0 Domet: Do 10m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: ANC (Active Noise Cancelling),Hi-Res Audio,Hybrid aktivno poništavanje buke (Transport, Outdoor, Indoor),Transparency režim rada Upravljanje: Soundcore aplikacija,Tasteri na slušalici Dodatne funkcije: 22 različita EQ podešavanja,Brzo punjenje baterije,Google Fast Pair Ostalo: Podesivi rotirajući jastučići za uši Baterija - Autonomija: Do 60 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 272g Pakovanje: 3.5mm audio kabl,USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 90.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
72.15 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 16Hz - 40kHz |
| Osetljivost | 96dB |
| Impedansa | 18 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Memorijska pena |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične, Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.0, AUX |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, ANC (Active Noise Cancelling), Transparency režim rada, Hybrid aktivno poništavanje buke (Transport, Outdoor, Indoor) |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici, Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje baterije, 22 različita EQ podešavanja, Google Fast Pair |
| Ostalo | Podesivi rotirajući jastučići za uši |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 60 sati |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 272g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, USB kabl tip C za punjenje |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.36EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Do 120 sati trajanja baterije[1]. 2,4 GHz bežično, Bluetooth ili trenutno uparivanje[2]. HyperX Signature udobnost i izdržljivost. Ugaoni drajveri od...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana