Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 3x 2.5 inča Subwoofer - Prečnik drajvera: 6.5 inča Baterija - Autonomija: Do 12 sati Žična povezivost - Žična povezivost: 6.3mm 3.5mm: 1 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-C (punjenje) Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Ostalo - Podržane tehnologije: AI uklanjanje glasa Upravljanje: Kontrole na zvučniku Napomena: RGB osvetljenje Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 550mm x 306mm x 283mm Masa: 10.5kg Ostalo: IPX4 standard Pakovanje: 2 Mikrofona Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 365.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
292.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Prečnik drajvera | 3x 2.5 inča |
| Subwoofer | |
| Prečnik drajvera | 6.5 inča |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 12 sati |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 6.3mm |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C (punjenje) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | AI uklanjanje glasa |
| Upravljanje | Kontrole na zvučniku |
| Napomena | RGB osvetljenje |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 550mm x 306mm x 283mm |
| Pakovanje | 2 Mikrofona |
| Masa | 10.5kg |
| Ostalo | IPX4 standard |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Tip: Aktivni Baterija - Kapacitet baterije: 2.000mAh Autonomija: Do 8 sati Bežična povezivost - Be...
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 1.0 Tip: Aktivni Žična povezivost - RCA: 1 3.5mm: 1 USB: 1 Bežična povezivost - Bežična po...
Uz Xiaomi Sound Outdoor 30 W uživat ćete do čak 12 sati neprestane reprodukcije omiljene glazbe zahvaljujući snažnoj bateriji od 2600 mAh. Prepustite...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana