Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 16 Ohm Dimenzije drajvera: 2 x 10mm Materijal drajvera: Memorijska pena Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Bluetooth profili: 5.4,A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AAC,AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),SBC Domet: Do 10m Priključci: USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Multipoint,Sleep Mode / Snore Masking Technology Ostalo - Podržane tehnologije: AAC,Active listening,Adaptivno poništavanje buke,ANC (Active Noise Cancelling),Bluetooth,Find My podrška,IPX4 otpornost na vlagu,Noise cancellation,True Wireless Stereo (TWS) Upravljanje: Kontrola na dodir,Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: Automatsko uparivanje,Handsfree Ostalo: Glasovni pozivi,Kutija za punjenje,Ugrađen mikrofon Mikrofon - Podržane tehnologije: Active Noise Cancellation,Mikrofon za detekciju hrkanja u kućištu,Noise-cancelling,Višestruki mikrofoni sa naprednim uklanjanjem buke i poboljšanim kvalitetom poziva Baterija - Autonomija: 9h / 45h (slušalice / sa kućištem) Tip: Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Masa: 3g po slušalici Pakovanje: USB kabl tip C za punjenje Materijal: Plastika,Silikon Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 272.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
217.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 16 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 2 x 10mm |
| Materijal drajvera | Memorijska pena |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), SBC, AAC, 5.4 |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Multipoint, Sleep Mode / Snore Masking Technology |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | ANC (Active Noise Cancelling), True Wireless Stereo (TWS), IPX4 otpornost na vlagu, Noise cancellation, Bluetooth, Active listening, Adaptivno poništavanje buke, Find My podrška, AAC |
| Upravljanje | Kontrola na dodir, Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Handsfree, Automatsko uparivanje |
| Ostalo | Kutija za punjenje, Ugrađen mikrofon, Glasovni pozivi |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | Noise-cancelling, Active Noise Cancellation, Višestruki mikrofoni sa naprednim uklanjanjem buke i poboljšanim kvalitetom poziva, Mikrofon za detekciju hrkanja u kućištu |
| Baterija | |
| Autonomija | 9h / 45h (slušalice / sa kućištem) |
| Tip | Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Masa | 3g po slušalici |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje |
| Materijal | Plastika, Silikon |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.1 Ostalo -...
gejmerske, mikrofon, 3.5mm, USB
H111, Stereo headset, Frekvencija: 20Hz to 20kHz,podesiva duzina slusalica, rotirajuci mikrofon sa opcijom redukcijue buke, Duzina kabla: 1,8m, Boja:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana