Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice bez mikrofona Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: Stereo Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 115dB Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične,Žične Konekcija slušalica: AUX,Bluetooth 5.3 Bluetooth profili: AAC,LDAC,SBC Domet: Do 15m Priključci: 3.5mm audio Podržane tehnologije: Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: ANC (Active Noise Cancelling),FaceTime,Hi-Res Audio Upravljanje: Soundcore aplikacija,Tasteri na slušalici Dodatne funkcije: Automatsko isključivanje,Brzo punjenje - 5 minuta punjenja pruža i do 4 sata slušanja muzike Ostalo: Siri,Uparivanje sa do 2 uređaja istovremeno,Vreme punjenja 2h Mikrofon - Frekventni opseg: 50Hz - 8kHz Osetljivost: -35dB Odnos signal-šum: 70dB Baterija - Autonomija: 580mAh,Do 55 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Bela Masa: 260g Pakovanje: 3.5mm audio kabl,Torbica za nošenje,USB kabl tip C Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 111.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
89.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice bez mikrofona |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 115dB |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične, Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3, AUX |
| Bluetooth profili | SBC, AAC, LDAC |
| Domet | Do 15m |
| Priključci | 3.5mm audio |
| Podržane tehnologije | Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, ANC (Active Noise Cancelling), FaceTime |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici, Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 5 minuta punjenja pruža i do 4 sata slušanja muzike, Automatsko isključivanje |
| Ostalo | Siri, Vreme punjenja 2h, Uparivanje sa do 2 uređaja istovremeno |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 50Hz - 8kHz |
| Osetljivost | -35dB |
| Odnos signal-šum | 70dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 55 sati, 580mAh |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Masa | 260g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, USB kabl tip C, Torbica za nošenje |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni ur...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana