Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 93dB Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Materijal drajvera: Titanijumski obložen Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične,Žične Konekcija slušalica: AUX,Bluetooth 5.3 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AAC,AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),LDAC,SBC Domet: Do 15m Priključci: 3.5mm audio Podržane tehnologije: Multipoint Ostalo - Podržane tehnologije: Adaptivno poništavanje buke,ANC (Active Noise Cancelling),Extra bass,Hi-Res Audio Upravljanje: Soundcore aplikacija Dodatne funkcije: 22 različita EQ podešavanja,Automatsko isključivanje Ostalo: 2 mikrofona,Ergonomski dizajn,Siri Mikrofon - Frekventni opseg: 20Hz - 8kHz Osetljivost: -36dB Podržane tehnologije: AI Clear Calls Odnos signal-šum: 65dB Baterija - Autonomija: 750mAh,Do 65 sati Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 292g Pakovanje: 3.5mm audio kabl,Torbica za nošenje,USB kabl tip C za punjenje Materijal: Aluminijum,Koža,Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 165.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
132.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 93dB |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične, Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3, AUX |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC, LDAC |
| Domet | Do 15m |
| Priključci | 3.5mm audio |
| Podržane tehnologije | Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, ANC (Active Noise Cancelling), Extra bass, Adaptivno poništavanje buke |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | 22 različita EQ podešavanja, Automatsko isključivanje |
| Ostalo | Siri, Ergonomski dizajn, 2 mikrofona |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 20Hz - 8kHz |
| Osetljivost | -36dB |
| Podržane tehnologije | AI Clear Calls |
| Odnos signal-šum | 65dB |
| Baterija | |
| Autonomija | 750mAh, Do 65 sati |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 292g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, USB kabl tip C za punjenje, Torbica za nošenje |
| Materijal | Plastika, Aluminijum, Koža |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Frekventni opseg:...
Devia Bluetooth earphones TWS Smart M4 green
Lavender Serenity ANC slu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana