Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Prenosni punjač Kapacitet: 20.000mAh Priključci: 1x USB tip A (ženski),1x USB tip C (muški),1x USB tip C (ženski) Dodatne funkcije: Digitalni displej,Integrisan USB-C kabl,Izlaz 30W,Pleteni kablovi,Podržava punjenje 3 uređaja istovremeno,Two-Way USB-C punjenje,Ulaz 20W,Usklađeno sa avionskim standardima Sistemi zaštite: Active Shield 2.0 Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 119.9mm x 73.4mm x 31.4mm Masa: 353g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 37.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Prenosni punjač |
| Kapacitet | 20.000mAh |
| Priključci | 1x USB tip A (ženski), 1x USB tip C (ženski), 1x USB tip C (muški) |
| Dodatne funkcije | Integrisan USB-C kabl, Ulaz 20W, Two-Way USB-C punjenje, Usklađeno sa avionskim standardima, Pleteni kablovi, Digitalni displej, Podržava punjenje 3 uređaja istovremeno, Izlaz 30W |
| Sistemi zaštite | Active Shield 2.0 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 119.9mm x 73.4mm x 31.4mm |
| Masa | 353g |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ROLINE Ultra Thin punjac za telefone, 2 x C, 1 x A, 65W, sklapajuci dio za punjenje, idealan za putovanja ( zbog svoje velicine ),
1 x Lightning, 1 x USB-C Bežično punjenje od 15 W
Xiaomi 212W HyperCharge Power Bank 25000 mAh spaja izvanrednu snagu i sofisticirani dizajn. Pametni zaslon u boji pruža jasne informacij...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana