Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tastatura - Tip tastature: Membranska Model tastature: M-300 Povezivost tastature: Žična Tip povezivosti tastature: USB Dužina kabla: 1.5m Dimenzije: 430mm x 135mm x 22mm Boja: Crna Miš - Senzor: Optički Povezivost: Žična Interfejs: USB Rezolucija: 1.200dpi Broj tastera: 3 Dužina kabla: 1.5m Dimenzije: 130mm x 58mm x 30mm Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 16.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
13.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | M-300 |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 430mm x 135mm x 22mm |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | |
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Miš | |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Žična |
| Interfejs | USB |
| Rezolucija | 1.200dpi |
| Broj tastera | 3 |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Dimenzije | 130mm x 58mm x 30mm |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Legion K500 RGB Mehanicka gejmerska tastatura, RGB osvjetljenje ( 16.8 miliona boja), Red mehanicki prekidaci, odmoriste za dlanove, br. tastera: 104,...
Mehanički tasteri, Žična, SR, Gaming, Pozadinsko osvjetljenje
Niskoprofilni mehanički prekidači, Anti-Ghosting na svim tipkama, Kompaktan dizajn - 61/62 tipke
Karakteristike - Tip tastature: Membranska Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Bluetooth®,Wireless Slovni raspored tastera: EN (U...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana