Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 23.8 inča 24B31H FHD 1920x1080 IPS 120 Hz monitor
Maloprodajna cijena: 95.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
76.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light |
Priključci / Slotovi
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| VGA D-sub | 1 |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 542.4mm |
| Dubina | 186mm |
| Visina | 410mm |
| Masa | 2.45kg (sa postovljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | E |
Deklaracija
| EAN | 4038986142199 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
27" 27M2N3200S/00 Full HD gaming monitor
BENQ 23.8 inča GW2491 LED monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos strani...
COOLER MASTER 24.5 inča GM25FP IPS Gaming monitor (CMI-GM25FP-EK)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana