Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 24.5 inča 25G4SXU FHD 1920x1080 Fast IPS 310 Hz gaming monitor
Maloprodajna cijena: 236.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.10EUR
189.00
EUR
199.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray), 0.3ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 310Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 90% of DCI-P3, Flicker-free, Low Blue Light, VESA Display HDR 400, 90% AdobeRGB, 115% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip B upstream, 4x USB 3.2 Gen 1 tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | USB fast charge port |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Shadow Control, Motion Blur Reduction, Low input lag, G-menu, Game Colour |
| Ostalo | Crosshair, Kompatibilan sa PS5, Kompatibilan sa XBox S, Kompatibilan sa XBox X, Ugao nagiba od -3.5 do +21.5, USB Hub |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security, Quick release funkcija |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crno-crvena |
| Širina | 560.1mm |
| Dubina | 207.6mm |
| Visina | 380.6mm ~ 498.5mm |
| Masa | 4.71kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
27 inch AW2725QF 4K IPS 180Hz G-Sync Alienware Dual-Resolution Gaming monitor
ASUS 23.8 inča TUF VG249Q3A FHD 1920x1080 IPS 180 Hz gaming monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana