Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Dinamički kontrast: 200.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 4ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 75Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2331mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 102% sRGB,75% of DCI-P3,82% AdobeRGB,83% NTSC,Anti-glare,Flicker-free,Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 1.4 Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: HDCP,Kensington lock Ostalo: Ugao nagiba od -3.5 do +21.5 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 614mm Dubina: 229.8mm Visina: 460mm Masa: 3.82kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 168.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
134.43 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Dinamički kontrast | 200.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, 75% of DCI-P3, 102% sRGB, 82% AdobeRGB, 83% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 1.4 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | HDCP, Kensington lock |
| Ostalo | Ugao nagiba od -3.5 do +21.5 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 614mm |
| Dubina | 229.8mm |
| Visina | 460mm |
| Masa | 3.82kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LG UltraGear IPS Gaming Monitor 27GS60F-B, 27inča, Full HD, 180Hz, 1ms, 1000:1, HDMI/DP, HDR10
SAMSUNG Curved WQHD Business Monitor S65UC, 34", 3440 x 1440, 100Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Hub, Speaker
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
LG LED UltraWide IPS Monitor 29U511A-B, 29inča, 100 Hz 21:9, 2560x1080, 1000:1, 5ms, HDMI/DP, HDR 10
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana