Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 34 inča CU34G4Z WQHD 3440x1440 Fast VA 240 Hz zakrivljeni gaming monitor
Maloprodajna cijena: 467.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
374.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | Fast VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 2.500:1 |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray), 0.3ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, Low Blue Light, VESA Display HDR 400, Zakrivljenost 1500R, PIP/PBP (Screen Split), 94% of DCI-P3, 130.3% sRGB, 88.7% Adobe RGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 3.2 tip B upstream, 2x USB 3.2 Gen 2 Tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Game Mode, Shadow Control, Motion Blur Reduction, Low input lag, G-menu, Game Colour |
| Ostalo | Crosshair, Kompatibilan sa PS5, Kompatibilan sa XBox S, Kompatibilan sa XBox X, Ugao nagiba od -3.5 do +21.5, USB Hub |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crno-crvena |
| Širina | 808.1mm |
| Dubina | 269.4mm (sa postoljem) |
| Visina | 435.7mm ~ 534.7mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, 1x USB-B u USB-A kabl 1.8m |
| Masa | 8.62kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.23EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: Fast IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvet...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana