Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: SSD Format: M.2 2280 Kapacitet diska: 512GB Interfejs: PCI Express 3.0 x4 Sekvencionalno čitanje: 2.100MB/s Sekvencionalan upis: 1.700MB/s Ostale karakteristike - Serija: AS2280P4X Dodatne funkcije: Do 360.000 IOPS Podržane tehnologije: 3D NAND Napomena: 1.8 Million Hours Reliability (MTBF),BSMI,CE,FCC,RoHS,VCCI Fizičke karakteristike - Dimenzije: 80mm x 22mm x 2.25mm Masa: 6.8g Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 149.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | SSD |
| Format | M.2 2280 |
| Kapacitet diska | 512GB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 x4 |
| Sekvencionalno čitanje | 2.100MB/s |
| Sekvencionalan upis | 1.700MB/s |
| Ostale karakteristike | |
| Serija | AS2280P4X |
| Dodatne funkcije | Do 360.000 IOPS |
| Podržane tehnologije | 3D NAND |
| Napomena | 1.8 Million Hours Reliability (MTBF), CE, FCC, VCCI, BSMI, RoHS |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 80mm x 22mm x 2.25mm |
| Masa | 6.8g |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
512GB 2.5" SATA III AS350X SSD
Osnovne karakteristike - Tip: SSD Format: M.2 2280 Kapacitet diska: 512GB Interfejs: PCI Express 3.0 x4 Sekvencionalno čitanje: 2.100MB/s Sekvencional...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana