Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APC Smart-UPS, Line Interactive, 1000VA, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 outlets
Maloprodajna cijena: 1244.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
995.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Funkcije (opis): | Inteligentna i efikasna mrežna zaštita od ulaznog nivoa do skalabilnog vremena izvršavanja. Idealan UPS za servere, prodajne stanice, rutere, prekidače, čvorišta i druge mrežne uređaje. Full time multi-pole noise filtering : 0.3% IEEE surge let-through : zero clamping response time : meets UL 1449 |
| Kapacitet: | 1000VA / 700W |
| Topologija: | Line-Interactive |
| Napon: | 160-286 VAC |
| Izlazna voltaža: | 220/ 230/ 240 VAC +/-5% |
| Ulazna frekvencija: | 50 / 60 Hz +/- 3Hz (Auto detection) |
| Izlazna frekvencija: | 50 / 60 Hz +/- 3Hz |
| Talasni oblik: | Sinusoida |
| Zaštita od prenapona: | Da (459 J) |
| Vrijeme prenosa: | 6-10ms |
| Vrijeme punjenja baterije (90%): | 3 sata |
| Indikatori / ekran: | Multifunkcionalni ekran za kontrolu i podešavanja. |
| Utičnice: | 4 x IEC 320 C13 |
| Inteligentni slot: | Da, (Podrška za Smart SNMP kartice) za proširivanje mogućnosti UPS-a |
| Zaštita za telefon/mrežu: | Da RJ45 (ulaz /izlaz) |
| Dodatni portovi: | USB i RJ45 Serial |
| Operativna temperatura: | 0°C - 40°C |
| Dimenzije: | 86 x 432 x477 mm |
| Masa: | 28.18 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Keen 1000 USB 600W UPS (UPLI-LI100KU-CG01B)
Renton 650 PLUS 360W UPS (UPCSBLS665TRPCG01B)
Socomec UPS NeTYS PR-MT 1500VA/1050W 230V 50/60Hz, AVR, RJ45, USB, LCD, Line interactive, Sinewave
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana