Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 550.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
440.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 11 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.360 x 1.640 |
| Tip ekrana | Liquid Retina |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Gustina piksela | 264ppi |
| Osvetljenje | 500 nita |
| Ostalo | True Tone tehnologija, Podrška za Apple Pencil (USB-C), Podrška za Apple Pencil (1. generacija) |
| Procesor | |
| Procesor | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| Broj jezgara | 5 (2 + 3) |
| Radni takt procesora | 3.46Ghz + 2.02Ghz |
| Grafički procesor | Apple 4-core GPU |
| Memorija | |
| RAM memorija | 6GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Bežična povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Softver | |
| Operativni sistem | iPad OS |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 12MP Center Stage |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | ƒ/1.8 aperture, Smart HDR 4, PDAF |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 1080p@25/30/60fps |
| Ostale osobine prednje kamere | Smart HDR 4, ƒ/2.4 aperture |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo |
| Mikrofon | Dual |
| Ostale karakteristike | |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Žiroskop, Barometar, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Touch ID |
| Priključci | USB 2.0 Tip C (DisplayPort) |
| Dodatne funkcije | Apple pay |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 28.93Wh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 248.6mm x 179.5mm x 7mm |
| Masa | 481g |
| Materijal | Aluminijum, Staklo |
| Boja | Blue |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl, 20W USB-C punjač |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tab One (TB305XU) Tablet (Luna Grey, 4G LTE+Voice Call, Clear Case), 8.7" HD (1340x800) IPS 480n !!!, MTK G85 Helio 8-Cores 2.0GHz, 4GBRAM, 128GB, GPS...
Tab PLUS TB351FU (Luna GREY, Metal), 11.5" 2K (2000x1200) IPS 400n 90Hz, MTK Helio G99 8C 2.2GHz, 8GB DDR4, 128GB, WiFi5-AC, BT5.2, 8x JBL spk, Dolby,...
Smartpad AZIMUT4 4G Phone SP1AZ48 10.5 inch T606 Octa Core 1.6GHz 8GB 128GB Android 13.0
reMarkable Paper Pro - Book Folio Polymer Gray
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana