Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 11 inča Rezolucija ekrana: 2.360 x 1.640 Tip ekrana: Liquid Retina Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Gustina piksela: 264ppi Osvetljenje: 500 nita Ostalo: Podrška za Apple Pencil (1. generacija),Podrška za Apple Pencil (USB-C),True Tone tehnologija Procesor - Procesor: Apple A16 Bionic (4 nm) Broj jezgara: 5 (2 + 3) Radni takt procesora: 3.46Ghz + 2.02Ghz Grafički procesor: Apple 4-core GPU Memorija - RAM memorija: 6GB Unutrašnja memorija: 256GB Bežična povezivost - Wi-Fi standard: IEEE 802.11ax Bluetooth verzija: 5.3 Softver - Operativni sistem: iPad OS Reklamacioni period - Reklamacioni period: 12 meseci Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije Kamera - Rezolucija zadnje kamere: 12MP Center Stage Video rezolucija zadnje kamere: 1080p@25/30/60/120/240fps,4K@24/25/30/60fps Ostale osobine zadnje kamere: ƒ/1.8 aperture,PDAF,Smart HDR 4 Rezolucija prednje kamere: 12MP Video rezolucija prednje kamere: 1080p@25/30/60fps Ostale osobine prednje kamere: ƒ/2.4 aperture,Smart HDR 4 Audio - Zvučnici: Stereo Mikrofon: Dual Ostale karakteristike - Senzori: Akcelerometar,Barometar,Kompas,Senzor ambijentalnog osvetljenja,Touch ID,Žiroskop Priključci: USB 2.0 Tip C (DisplayPort) Dodatne funkcije: Apple pay Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet: 28.93Wh Fizičke karakteristike - Dimenzije: 248.6mm x 179.5mm x 7mm Masa: 481g Materijal: Aluminijum,Staklo Boja: Silver Pakovanje: 20W USB-C punjač,USB-C 2.0 kabl
Maloprodajna cijena: 705.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
564.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 11 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.360 x 1.640 |
| Tip ekrana | Liquid Retina |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Gustina piksela | 264ppi |
| Osvetljenje | 500 nita |
| Ostalo | True Tone tehnologija, Podrška za Apple Pencil (USB-C), Podrška za Apple Pencil (1. generacija) |
| Procesor | |
| Procesor | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| Broj jezgara | 5 (2 + 3) |
| Radni takt procesora | 3.46Ghz + 2.02Ghz |
| Grafički procesor | Apple 4-core GPU |
| Memorija | |
| RAM memorija | 6GB |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Bežična povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Softver | |
| Operativni sistem | iPad OS |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 12MP Center Stage |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | ƒ/1.8 aperture, Smart HDR 4, PDAF |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 1080p@25/30/60fps |
| Ostale osobine prednje kamere | Smart HDR 4, ƒ/2.4 aperture |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo |
| Mikrofon | Dual |
| Ostale karakteristike | |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Žiroskop, Barometar, Senzor ambijentalnog osvetljenja, Touch ID |
| Priključci | USB 2.0 Tip C (DisplayPort) |
| Dodatne funkcije | Apple pay |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 28.93Wh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 248.6mm x 179.5mm x 7mm |
| Masa | 481g |
| Materijal | Aluminijum, Staklo |
| Boja | Silver |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl, 20W USB-C punjač |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Prepusti se savršenstvu uz Redmi Pad Pro koji dolazi u kombinaciji aluminijskog dizajna i velikom 12.1" zaslona visoke 2K rezolucije. Prepusti se sadr...
Idea Tab TB336ZU (5G!!!, Luna GREY, Metal, PEN, Folio Keyboard), 11" 2.5K (2560x1600) IPS 90Hz 500n!!!, MTK Dimensity 6300 8-Cores 2.4GHz, 8GB, 128GB...
Ekran - Veličina ekrana: 10.51 inč Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD + Tip ekrana: LCD TFT Tip panela: IPS Pozadinsko osvetl...
XIAOMI Redmi Pad 2 Pro 6GB/128GB WiFi Graphite Gray VHU6140EU
Xiaomi Pad 7 Pro dolazi s 11.2“ zaslonom ultravisoke 3.2K rezolucije, pružajući iznimnu jasnoću za čitanje, crtanje i zabavu. Uz 144 Hz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana