Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE 13 inča iPad Pro (M4) WiFi 256GB with Standard glass - Silver (mvx33hc/a)
Maloprodajna cijena: 2141.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1713.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 13 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.752 x 2.064 |
| Tip ekrana | Tandem OLED |
| Tip panela | Ultra Retina XDR display |
| Odnos stranica | 4:3 |
| Gustina piksela | 264ppi |
| Osvetljenje | 1600 nita (HDR), 1000 nita (SDR) |
| Ostalo | True Tone tehnologija, HDR10, Dolby Vision, ProMotion tehnologija (120Hz), Wide color display P3, Podrška za Apple Pencil Pro, Podrška za Apple Pencil (USB-C), Anti-Reflective |
Procesor
| Procesor | Apple M4 |
| Broj jezgara | 9 (3 + 6) |
| Radni takt procesora | 4.4GHz |
| Grafički procesor | Apple 10-core GPU |
Memorija
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
Bežična povezivost
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | 2x2 MIMO tehnologija |
Softver
| Operativni sistem | iPadOS 17 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
Plaćanje na rate
Rata već od: 56.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy Tab A11 WiFi 8/128GB Silver (SM-X130NZSEEUC)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana