Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 982.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
786.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 11 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.360 x 1.640 |
| Tip ekrana | LCD TFT |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Gustina piksela | 264ppi |
| Osvetljenje | 500 nita |
| Ostalo | True Tone tehnologija, Wide color display P3, Podrška za Apple Pencil Pro, Podrška za Apple Pencil (USB-C) |
| Procesor | |
| Procesor | Apple M3 |
| Broj jezgara | 8 (4 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.05GHz |
| Grafički procesor | Apple 9-core GPU |
| Memorija | |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Bežična povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Softver | |
| Operativni sistem | iPad OS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 12 Megapiksela |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | ƒ/1.8 aperture |
| Rezolucija prednje kamere | 12 Megapiksela |
| Video rezolucija prednje kamere | 1080p@25/30/60fps |
| Ostale osobine prednje kamere | ƒ/2 aperture |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo |
| Mikrofon | Dual |
| Ostale karakteristike | |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Žiroskop, Barometar, Touch ID |
| Priključci | USB Tip C |
| Dodatne funkcije | Apple pay |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 28.93Wh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 247.6mm x 178.5mm x 6.1mm |
| Masa | 460g |
| Materijal | Aluminijum, Staklo |
| Boja | Space Grey |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl, 20W USB-C punjač |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Započnite svoju digitalnu avanturu s potpuno novim Wacom One 14. Idealan za povremene umjetnike i vizualne mislioce. S Wacom One tabletom za crtanje s...
<ul> <li>Brisanje ekrana jednim dodirom</li> <li>Lagan i prenosiv</li> <li>Magnetna olovka</li> <li>Izdanje u boji</li> </ul>
Glavna prednost ovog tablet uređaja jeste što dolazi u VIP EDITION pakovanju koje sadrži opremu za tablet uređaje kao što su kabl i adapret ali i doda...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana