Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone 17 256GB Blue
Maloprodajna cijena: 1281.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1024.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (hibridni dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.622 x 1.206 |
| Tip ekrana | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield 2 |
| Ostalo | HDR10, Dolby Vision, 120Hz, High-brightness 3.000-nits, 1.600 nits (HBM) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.26GHz |
| RAM memorija | 8GB |
| Grafički procesor | Apple 5-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | Panorama režim, Dual LED blic |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 18MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB Tip C |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC, GPS (L1+L5) |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Face ID, Žiroskop, Senzor blizine, Barometar |
| Podržane tehnologije | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 3.692mAh |
| Ostalo | Bežično punjenje 25W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 149.6mm x 71.5mm x 8mm |
| Masa | 177g |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Black MZB0M27EU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana