Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (hibridni dual SIM) Format SIM kartice: eSIM,Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM mreža: 1.800MHz,1.900MHz,850MHz,900MHz HSDPA mreža: 1.700MHz,1.900MHz,2.100MHz,850MHz,900MHz Protokoli: 2G,3G,4G,5G Ekran - Veličina ekrana: 6.1 inč Rezolucija ekrana: 2.532 x 1.170 Tip ekrana: OLED Tip panela: Super Retina XDR Odnos stranica: 19.5:9 Gustina piksela: 460ppi Zaštita: Ceramic Shield 2 Ostalo: 1.200 nits (peak),800 nits (HBM),Anti-Reflective coating,HDR10 Softver - Operativni sistem: iOS 26 Čipset - Procesor: Apple A19 Broj jezgara: 6 (2 + 4) Radni takt procesora: 4.26GHz RAM memorija: 8GB Grafički procesor: Apple 4-core GPU Memorija - Unutrašnja memorija: 256GB Kamera - Rezolucija zadnje kamere: 48MP Video rezolucija zadnje kamere: 4K@24/25/30/60fps Ostale osobine zadnje kamere: 3D (spatial) audio,Dolby Vision HDR,Dual LED blic,HDR,Optička stabilizacija slike,Panorama režim,Stereo snimanje zvuka Prednja kamera - Rezolucija prednje kamere: 12MP Video rezolucija prednje kamere: 4K@24/25/30/60fps Povezivost - Wi-Fi standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6 Bluetooth verzija: 5.3 NFC (Near Field Communication): Da Priključci: USB 2.0 Tip C Audio - Zvučnici: Stereo Ostale karakteristike - GPS navigacija: BDS,GALILEO,GLONASS,GPS,NavIC,QZSS Senzori: Accelerometer,Compass,Face ID,Gyro,Proximity senzor,Senzor za vazdušni pritisak Podržane tehnologije: Emergency SOS, Messages and Find My via satellite Baterija - Tip: Litijum-jonska Kapacitet: 4.005mAh Ostalo: Bežično punjenje 15W Fizičke karakteristike - Dimenzije: 146.7mm x 71.5mm x 7.8mm Masa: 169g Boja: Crna Opis boje: Black Pakovanje: USB-C 2.0 kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije
Maloprodajna cijena: 948.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
759.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (hibridni dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.1 inč |
| Rezolucija ekrana | 2.532 x 1.170 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | Super Retina XDR |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield 2 |
| Ostalo | HDR10, 800 nits (HBM), 1.200 nits (peak), Anti-Reflective coating |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.26GHz |
| RAM memorija | 8GB |
| Grafički procesor | Apple 4-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | Panorama režim, HDR, Stereo snimanje zvuka, Dual LED blic, Optička stabilizacija slike, 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 2.0 Tip C |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Senzori | Proximity senzor, Face ID, Accelerometer, Senzor za vazdušni pritisak, Gyro, Compass |
| Podržane tehnologije | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 4.005mAh |
| Ostalo | Bežično punjenje 15W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 146.7mm x 71.5mm x 7.8mm |
| Masa | 169g |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Black |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.80EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera 120Hz AMOLED ekran Flagship Qualcomm® Snapdragon® 870 Podržava brzo punjenje do 67W
Kamera: 108MP 120Hz 6.67” AMOLED DotDisplay Qualcomm® Snapdragon™ 888
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana