Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana 6.5'', Rezolucija: 2736 x 1260 120Hz, Ekran: Super Retina XDR OLED, RAM (memorija) 12GB, Interna memorija 256GB, Interfejs za punjenje USB-C
Maloprodajna cijena: 1248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 300.00EUR
999.00
EUR
1299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | Monoblok |
| Tip | Smartphone - Pametni telefon |
| Boja | Crna |
| Dijagonala ekrana | 6.5" |
| Karakteristike ekrana | Gustina ekrana: ~460 ppi Rezolucija: 2736 x 1260 Osvetljenje ekrana: 1000 niti (typ),1600 niti (HDR), 3000 niti (peak) Odnos stranica: 19.5 : 9 Always-On display Adaptivno osvežavanje ekrana do 120 Hz Dynamic Island Super Retina XDR OLED Oleofobni premaz otporan na otiske prstiju |
| Operativni sistem | iOS |
| Verzija operativnog sistema | iOS 26 |
| RAM (memorija) | 12 GB |
| Opis procesora | Hexa-core (2x4.26 GHz + 4xX.X GHz) |
| Čipset | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Grafika | Apple GPU (5-core graphics) |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | Bez mogućnosti proširenja |
| Opis zadnje kamere | 48 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS Features: Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec. |
| Stabilizacija | Elektronska (EIS) i Optička stabilizacija (OIS) |
| Opis prednje kamere | 18 MP multi-aspect, f/1.9, (wide), PDAF, OIS SL 3D, (depth/biometrics sensor) Features: HDR, Dolby Vision HDR, 3D (spatial) audio, stereo sound rec. Video: 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| Senzori | Face ID Akcelerometar Žiroskop Senzor blizine Kompas Barometar |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| Opis GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS, NavIC |
| Wi-Fi | Da |
| Opis Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, hotspot |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| Radio | Ne |
| NFC | Da |
| Izlaz za slušalice | Ne |
| Snaga bežičnog punjenja | 20W |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP68 |
| SIM slot tip | eSIM |
| eSIM | Da |
| 4G (LTE) | Da |
| 5G mreža | Da |
| Dimenzije | 156.2 x 74.7 x 5.6 mm |
| Masa | 165 g |
| Brend | Apple |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S26 12GB/512GB Cobalt Violet SM-S942BZVHEUC
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM...
Ključne karakteristike: Ultra- jasna kamera od 200MP sa optičkom stabilizacijom (OIS) 120Hz AMOLED zakrivljeni ekranProceso...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana