Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness 500-nit,True Tone technology Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Apple Serija procesora: M Series Klasa procesora: Apple CPU Model procesora: M4 Broj jezgara procesora: 10 Radni takt procesora: 2.9 GHz (4.0 GHz) Proces izrade: 3nm Ostalo: 16-core Neural Engine Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: Objedinjena memorija Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 256GB Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Apple Model grafike: 10-core GPU Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije Reklamacioni period: 12 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Apple Neural Engine Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 18 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Napomena: Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta Bezbednost - Enkripcija: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 12 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: Center Stage camera Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Three-mic array Ostalo: Dolby Atmos,Six-speaker sound system,Spatial audio Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 66.5Whr Softver - Operativni sistem: macOS Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Apple Intelligence Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 340.4mm x 237.6mm x 11.5mm Masa: 1.51kg Opis boje: Midnight Pakovanje: Punjač,USB C - MagSafe 3 kabl Stanje: Nekorišćeno Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 35W (Dual Tip C) EU
Maloprodajna cijena: 1763.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1410.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.846 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, High-brightness 500-nit, True Tone technology |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Klasa procesora | Apple CPU |
| Model procesora | M4 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Radni takt procesora | 2.9 GHz (4.0 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Ostalo | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 256GB |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 10-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 18 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | Center Stage camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio, Six-speaker sound system |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 66.5Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 340.4mm x 237.6mm x 11.5mm |
| Masa | 1.51kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Midnight |
| Pakovanje | USB C - MagSafe 3 kabl, Punjač |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 35W (Dual Tip C) EU |
Plaćanje na rate
Rata već od: 46.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
HP Pavilion Plus 14-ew0011nn Win11 Home Core i7-1355U/1TB/16GB/14inča 2.8KOLED/IntelIris/Moonlight blue
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ2911 (15.6 inča FHD, Core 5 120U, 16GB, SSD 512GB) laptop
HP Pavilion Aero Win11Home/Ryzen5 8640U/1TB/16GB DDR5/AMDRadeon/13.3Iinča WQXGA/Sky blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana