Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1090.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
872.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 13 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.408 x 1.506 |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | A Series |
| Model procesora | A18 Pro |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Radni takt procesora | 2.42 GHz (4.04 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 5-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 35 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 2.0 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz) |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FaceTime HD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 36.5Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 297.5mm x 206.4mm x 12.7mm |
| Masa | 1.23kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Indigo |
| Pakovanje | USB-C kabl |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | Isporučuje se bez punjača |
Plaćanje na rate
Rata već od: 28.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-gla...
(Ryzen 5) IdeaPad FLEX 5 14ABR8 (Arctic GREY), 14" WUXGA TOUCH IPS 300n GL + DigitalPEN, AMD 6-Core Ryzen 5 5625U up to 4.3GHz/20MB, 8GB DDR4, 512GB-N...
DELL 16 DC16250 16 inch FHD+ 300nits Core 5 120U 16GB 1TB SSD Backlit FP Win11Pro laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana