Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 589.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
471.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 1.77 inča |
| Rezolucija ekrana | 446 x 374 |
| Operativni sistem | watchOS 26 |
| Ostalo | Media playback, Ion-X strengthened glass (2025 gen), Retina LTPO3 OLED, 2.000 nita maksimalna osvetljenost |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S10 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), LE (Low Energy) |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | Preko 20 sportskih režima |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | iMessage |
| Dodatne funkcije | Hitni SOS, Merenje temperature, Merenje temperature (vode) |
| Senzori | Senzor otkucaja srca, Gyro, Accelerometer, Senzor za vazdušni pritisak, SpO2, Compass, Always-on altimeter, VO2max |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | IP6X |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 42mm x 36mm x 9.7mm |
| Masa | 30.3g |
| Materijal | Staklo, Aluminijumski okvir, Keramička / safirna zadnja strana |
| Pakovanje | Magnetic charging base |
| Boja | Srebrni ram, ljubičasta narukvica |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Ocean Band (mx4p3se/a)
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.57 inča Rezolucija ekrana: 324 x 394 Operativni sistem: watchOS 26 Ostalo: 1.000 nita maksimalna osvetljen...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana