Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Rezolucija ekrana: 446 x 374 Operativni sistem: watchOS Ostalo: Always-On display Mreža - GSM mreža: Da Procesor / Čipset - Procesor: Apple S10 Memorija - Unutrašnja memorija: 64GB Povezivost - Wi-Fi: 2.4GHz/ 5GHz,Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth: 5.3 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Praćenje aktivnosti - Brojač koraka: Da Pređena distanca: Da Praćenje sna: Da Modovi vežbanja: Preko 20 sportskih režima Ostale karakteristike - Servisi poruka: Da Dodatne funkcije: Hitni SOS Senzori: Beidou,GALILEO,GLONASS,GPS,QZSS GPS navigacija: Da Vodotpornost: IP6X Baterija - Tip: Litijum-jonska Fizičke karakteristike - Dimenzije: 42mm x 36mm x 9.7mm Masa: 30.3g Boja: Roze-zlatna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije
Maloprodajna cijena: 589.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
471.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 446 x 374 |
| Operativni sistem | watchOS |
| Ostalo | Always-On display |
| Mreža | |
| GSM mreža | Da |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S10 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 2.4GHz/ 5GHz |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | Da |
| Dodatne funkcije | Hitni SOS |
| Senzori | GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, Beidou |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | IP6X |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | Preko 20 sportskih režima |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 42mm x 36mm x 9.7mm |
| Masa | 30.3g |
| Boja | Roze-zlatna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Uživajte u aktivnom životu uz Xiaomi Smart Band 9 Pro! Svojim jedinstvenim i modernim dizajnom pristaje uz svaku modnu kombinaciju, a fluidnost u radu...
AMOLED ekran, Bluetooth pozivi, praćenje zdravlja
Ključne karakteristike: Kontrola pokretomPametne rute za trčanje, dvofrekventno GNSS pozicioniranjeeSIM komunikacija...
SAMSUNG Galaxy Watch 8 44mm BT Graphite SM-L330NDAAEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana