Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1170.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
936.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format SIM kartice | eSIM |
| Operativni sistem | watchOS |
| Ostalo | Always-On display, 3.200 nita maksimalna osvetljenost |
| Mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| Format SIM kartice | eSIM |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | Apple S9 |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 64GB |
| Proširivost memorije | Ne |
| Povezivost | |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostale karakteristike | |
| Servisi poruka | iMessage |
| Dodatne funkcije | Senzor otkucaja srca, Otporan na vodu, GPS, Izmerite nivo kiseonika u krvi, Detekcija pada, Hitni SOS, Praćenje ciklusa sa retrospektivnim procenama datuma ovulacije, Merenje temperature |
| GPS navigacija | Da |
| Vodotpornost | Vodootporan do 100m dubine |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | Joga, Skijanje, Kardio i eliptični treninzi, Veslanje, Golf, Snaga, Stepenice, Šetanje, Snoubording, Ples |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 564mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 49mm x 44mm x 14.4mm (kućište) |
| Masa | 61.4g |
| Materijal | Titanijum |
| Boja | Natural Titanium |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 30.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Titanium Milanese Loop - M (mx5u3se/a)
Dijagonala ekrana: 3.81 cm (1.5") - Tip ekrana: AMOLED - Rezolucije ekrana: 480 x 480 piksela
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana