Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Natural Titanium Case with Tan Alpine Loop - Small (mx4e3se/a)
Maloprodajna cijena: 1030.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
824.74 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | Always-On Retina LTPO2 OLED |
| rezolucija: 410 x 502 pix (326 ppi) | |
| safirni kristal | |
| do 3000 nita maksimalna osvetljenost | |
| Operativni sistem | WatchOS 11 |
| Čip | S9 SiP |
| Procesor | 64 bit dual-core |
| Neural Engine 4jezgra | |
| Kapacitet | 64 GB |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| SIM Card | da (Cellular) |
| Bluetooth 5.3 | |
| GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou | |
| Ultra širokopojasni čip druge generacije | |
| Apple Pay | |
| GymKit | |
| Otpornost na vodu | ronjenje do 40 m |
| Otpornost na prašinu | IP6X |
| Testiran po MIL-STD 810H standardu | |
| Napajanje | punjiva Li-ion baterija |
| višednevno trajanje baterije, do 36 h normalne upotrebe | |
| do 72 sata u režimu uštede energije | |
| magnetno punjenje | |
| mogućnost brzog punjenja | |
| do 80% punjenja za oko 1 sat | |
| Senzori | |
| električni senzor srca | |
| optički senzor za srce treće generacije | |
| senzor temperature | |
| kompas | |
| senzor temperature vode | |
| merač dubine | |
| uvek uključen visinomer | |
| akcelerometar | |
| žiroskop visokog dinamičkog opsega | |
| senzor ambijentalnog svetla | |
| Kontrole | |
| podešavajuće Action dugme | |
| digitalna kruna sa haptičkim povratnim informacijama | |
| bočno dugme | |
| pokret dvostrukog dodira | |
| Siri sa obradom na uređaju | |
| Dupli zvučnik | |
| Media playback | |
| Tri mikrofona u nizu sa ublažavanjem buke vetra | |
| Zdravlje | |
| EKG aplikacija | |
| aplikacija za praćenje ciklusa sa retrospektivnim procenama ovulacije | |
| aplikacija za puls | |
| obaveštenja o visokom i niskom pulsu | |
| obaveštenja o nepravilnom ritmu | |
| aplikacija za lekove | |
| aplikacija za svesnost sa praćenjem stanja uma | |
| aplikacija za buku | |
| aplikacija za spavanje uključujući faze spavanja | |
| obaveštenja o apneji u snu | |
| Vežbe i aktivnosti | |
| trčanje | |
| planinarenje i pešačenje | |
| biciklizam | |
| plivanje | |
| skijanje | |
| snowboarding | |
| veslanje na otvorenom | |
| veslanje | |
| golf | |
| šetnja | |
| veslač | |
| steper | |
| hIIT | |
| joga | |
| trening funkcionalne snage | |
| ples | |
| kardio trening | |
| pilates | |
| tai Chi | |
| kickboking | |
| multisport | |
| i još dosta drugih... | |
| Sigurnost | |
| hitan SOS | |
| međunarodni pozivi za hitne slučajeve | |
| detekcija pada | |
| praćenje buke | |
| povratak | |
| sirena | |
| detekcija sudara | |
| Radna temperatura | 0° do 35° C |
| Relativna radna vlažnost | 5% do 90% bez kondenzacije |
| Radna visina | -500 do 9000 m |
| Titanijumsko kućište | |
| Narukvica | najlon, veličine S |
| Dimenzije | 49 x 44 x 14,4 mm |
| Težina | 61,4 g |
| Boja | titanijum |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana:1.43", GPS:Da, Bluetooth:Da, NFC:Da, Širina narukvice:22 mm
Wear OS by Google Procesor: Snapdragon® W5+ Gen 1 platforma Napredno praćenje zdravlja i vježbanja 5-sistemski dvopojasni GNSS 1.43″ AMOLED ekr...
Xiaomi Watch S4 spaja vrhunski dizajn s naprednom tehnologijom, pružajući detaljno praćenje zdravlja i sportskih aktivnosti s više od 15...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana