Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AQIRYS Phoenix gaming miš, Žični, Senzor:Optički, Model senzora:PixArt PAW3327, Rezolucija:12000 DPI, Odziv (Polling rate):1000 Hz / 1 ms
Maloprodajna cijena: 35.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 6.00EUR
28.00
EUR
34.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Način povezivanja: | Žično povezivanje |
| Gaming: | Da |
| Oblik miša: | Ergonomski |
| Dizajn miša: | Za desnu ruku |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 12000 DPI |
| Podesiva rezolucija: | Da |
| Odziv (Polling rate): | 1000 Hz / 1 ms |
| Broj dodatnih tastera: | 8 tastera |
| Četvorosmerni točkić (scroll): | Da |
| Površina osetljiva na dodir: | Ne |
| Podesiva masa: | Ne |
| Podesiva veličina: | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje: | Da |
| Konekcija: | USB |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS |
| Boja: | Crna |
| Model senzora: | PixArt PAW3327 |
| Podesiv odziv: | Ne |
| Brzina praćenja: | 220 IPS |
| Ubrzanje: | 30 G |
| Memorija miša: | Da |
| Tip prekidača: | Huano |
| Izdržljivost tastera: | Do 50 miliona pritisaka |
| Program za podešavanja: | Da |
| Dužina kabla: | 1,8 m |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7/8/10/11 |
| Dimenzije: | 126.3 x 67.7 x 42.5 mm |
| Masa: | 92 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički miš, 1000 dpi, plave boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
RGB Gaming miš, žični, DPI: Podesivi od 200 do 8.000 DPI
GENIUS NX-7123 Wireless Optical USB crno-zeleni miš
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana