Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AQIRYS Polaris bežični gaming miš
Maloprodajna cijena: 62.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
50.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Način povezivanja: | Bežično povezivanje |
| Gaming: | Da |
| Oblik miša: | Simetrični |
| Dizajn miša: | Za desnu ruku |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 16000 DPI |
| Odziv (Polling rate): | 1000 Hz / 1 ms |
| Broj dodatnih tastera: | 7 tastera |
| Četvorosmerni točkić (scroll): | Da |
| Površina osetljiva na dodir: | Ne |
| Podesiva masa: | Ne |
| Podesiva veličina: | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje: | Da |
| Konekcija: | USB nano prijemnik |
| Vrsta baterije: | Punjiva baterija |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS |
| Boja: | Bijela |
| Model senzora: | PixArt PAW3335 |
| Podesiv odziv: | Ne |
| Brzina praćenja: | 400 IPS |
| Ubrzanje: | 40 G |
| Memorija miša: | Da |
| Tip prekidača: | Huano |
| Izdržljivost tastera: | Do 20 miliona pritisaka |
| Program za podešavanja: | Da |
| Dužina kabla: | 1,8 m |
| Frekventni opseg: | 2,4 GHz |
| Domet: | Do 10 metara |
| Autonomija baterije: | Do 40 sati |
| Vrijeme punjenja baterije: | Do 6 sati |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7/8/10/11 |
| Dimenzije: | 124.2 x 67.1 x 39.8 mm |
| Masa: | 73 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Viper V3 HyperSpeed - Wireless Esports Gejmerski mis, Razer™ HyperSpeed Wireless, Focus Pro 30K Opticki senzor, DPI 30000, broj tastera 6, tezina 82g
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana