Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Sistemska veza USB-A (2.0), Dvopojasni (2.4 i 5 GHz) sa podrškom za MU-MIMO, Wi-Fi 6 (802.11ax), 5 GHz: 1201 Mb/s , 2.4 GHz: 574 Mb/s, Dimenzije 26.8 x 15.7 x 7.5 mm
Maloprodajna cijena: 35.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.69 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike |
|
| Sistemska veza | USB-A (2.0) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax); Dvopojasni (2,4 i 5 GHz) sa podrškom za MU-MIMO |
| Broj antena | 2 |
| Postavljanje antene | Interni |
| Bluetooth | Nema |
| Podržani IEEE standardi | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Wireless Security | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Kompatibilnost OS | Windows 10 do 11 |
| Propusnost | 1775 Mb/s Ukupno 5 GHz: 1201 Mb/s 2,4 GHz: 574 Mb/s |
| Osjetljivost | -94 do -59 dBm |
| Transmit Power | 18,5 do 21,5 dBm |
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Uslovi rada | 0 do 40°C pri vlažnosti od 10 do 90% |
| Dimenzije | 26,8 x 15,7 x 7,5 mm |
| Tip | Wireless adapter |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-Link TL-PA7027P KIT AV1000 2-Port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Protok 300Mbps, Frekventni opseg 2.4GHz, Jačina antena 2dBi, Broj antena 2, Protok 10/100Mbps, Dimenzije 168mm x 124mm x 30mm, Wi-Fi ruter
TP-Link TL-WR840N Wi-Fi Ruter/AP/Range Extender, N300, 5x10/100M port, 2x5dBi eksterna antena fiksna
LT400-OUTDOOR 4G (SIM slot) VPN spoljašnji IP65 ruter sa LTE Cat. 4 modemom do 150Mb/s, NanoSIM, WiFi N300Mb/s na 2.4GHz 802.11n, PoE 10/100Mb/s, pren...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana