Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ARCTIC Alpine 17 CO Compact Intel CPU Cooler, 92 mm Fan 2502700 rpm, Socket 1851, 1700
Maloprodajna cijena: 17.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
13.94 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip : | Cooler za procesor |
| Tip hlađenja: | Vazdušno hlađenje |
| Podržana podnožja procesora: | Intel 1700, 1851 |
| Ventilator: | 92mm |
| Broj obrtaja: | 250—2700 rpm |
| Voltaža: | 0.09 A |
| Konektor: | 4-Pin |
| Dimenzije: | 95 x 95 x 77mm |
| Masa: | 288g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM2,AMD AM2+,AMD AM3,AMD AM3+,AMD AM4,AMD AM5,AMD FM1,AMD FM2,AMD FM2+...
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1150,LGA1151,LGA1155,LGA1156,LGA1200,LGA1700,LGA1851 Up...
Prism 4 PRO Adresabilni RGB (ARGB) 120 ventilator crni
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana