Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Temperature: 0°C - +40°C Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 200 - 2000rpm Protok vazduha: 48.8cfm Vazdušni pritisak: 1.85mmH2O Ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 159mm x 126mm x 104mm Masa: 917g Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 72 meseca
Maloprodajna cijena: 56.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
45.23 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Temperature | 0°C - +40°C |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 200 - 2000rpm |
| Protok vazduha | 48.8cfm |
| Vazdušni pritisak | 1.85mmH2O |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Boja | ARGB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 159mm x 126mm x 104mm |
| Masa | 917g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Freezer 36 CO Boja:Crna (Intel: 1851, 1700; AMD: AM4, AM5, 2×120mm P12 PWM PST CO, 200-1800rpm)
HYPER 212 Black RR-S4KK-25SN-R1 procesorski hladnjak
THERMALTAKE Contac 9 SE CPU Cooler 92mm PWM, 120 W, PWM 800-2000 RPM, 4 pin PWM, INTEL/AMD
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana