Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,LGA1700,LGA1851 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Pumpa - Dimenzije: 108.5mm x 91mm x 68.5mm Radijator - Dimenzije: 277mm x 120mm x 38mm Materijal: Aluminijum Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 600rpm - 3000rpm Protok vazduha: 77cfm Vazdušni pritisak: 6.9mmH2O Ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing Boja: Crna Fizičke karakteristike - Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 72 meseca
Maloprodajna cijena: 104.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
83.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4, AMD AM5, LGA1700, LGA1851 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Boja | Crna |
| Pumpa | |
| Dimenzije | 108.5mm x 91mm x 68.5mm |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 277mm x 120mm x 38mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Vodeno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Upotreba: Za centralne procesore (CP...
TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE BLACK 3IN1 ventilator
Spartan 5 ARGB procesorski hladnjak (EY3A002)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana