Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 131.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
104.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 140mm x 140mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 400rpm - 2.500rpm |
| Protok vazduha | 110cfm |
| Vazdušni pritisak | 5.2mmH20 |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Nivo buke | 25dBA |
| Boja | Crna |
| Radijator | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 317mm x 138mm x 38mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Napomena | MX-6 termalna pasta uključena u pakovanju |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
CORSAIR iCUE H100i RGB ELITE Liquid CPU Cooler, AF ELITE Series PWM fans, 240mm, 16 RGB LEDs
Freezer 36 A-RGB White procesorski hladnjak (ACFRE00125A)
Karakteristike - Tip: Stoni ventilator Snaga: 25W Protok vazduha: 13,4 m³/min Nivo buke: 51dB(A) Fizičke karakteristike - Boja: Bela Visina: 407...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana