Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 800:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 5ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.179mm Paleta boja: 262 hiljade boja Ostalo: Antibakterijski premaz ekrana,Anti-glare,Flicker-free,GamePlus,Low Blue Light,QuickFit,SPLENDID Technology,Trace Free Technology Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI Mini Ukupno USB priključaka: 2 USB priključci: 2x USB tip C Ostali priključci / Slotovi: HDCP 1.4 Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 15W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Tilt Boja: Crna Širina: 358mm Dubina: 10mm Visina: 225mm Masa: 0.90kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: B Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 192.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
154.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 800:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.179mm |
| Paleta boja | 262 hiljade boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, Trace Free Technology, SPLENDID Technology, GamePlus, QuickFit, Antibakterijski premaz ekrana |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI Mini |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB tip C |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4 |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini |
| Boja | Crna |
| Širina | 358mm |
| Dubina | 10mm |
| Visina | 225mm |
| Masa | 0.90kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | B |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: Fast VA Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stran...
31.5" R32qc-30, Zakrivljeni (1500R), Gejmerski QHD (2560 x1440p) monitor, osvjezavanje 180Hz, 16:9, 178/178, 0,5 ms, 350 nits, 3000:1, 2xHDMI 2.1, 1xD...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 21...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana