Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Touchscreen: Da Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 220 nita Odziv: 5ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 170 stepeni horizontalni,170 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.179mm Paleta boja: 262 hiljade boja Ostalo: DisplayWidget,Extreme low motion blur,Flicker-free,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 Ukupno VGA priključaka: 1 Ostali priključci / Slotovi: Kensington security lock slot Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 1.5W RMS Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Blue Light Filter,Color Temperature Selection,Eye Care+ Technology,GamePlus,HDCP,QuickFit,Skin-Tone Selection,SPLENDID Technology,Trace Free Technology Ostalo: Ugao nagiba od -5 do -30° Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 75mm x 75mm Boja: Crna Širina: 377.8mm Dubina: 189.4mm Visina: 280.7mm Pakovanje: 1x USB-B u USB-A kabl Masa: 1.46kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: C Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 230.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
184.64 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Touchscreen | Da |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 220 nita |
| Odziv | 5ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 170 stepeni horizontalni, 170 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.179mm |
| Paleta boja | 262 hiljade boja |
| Ostalo | Flicker-free, Extreme low motion blur, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security lock slot |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 1.5W RMS |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | HDCP, Trace Free Technology, Color Temperature Selection, QuickFit, SPLENDID Technology, GamePlus, Eye Care+ Technology, Skin-Tone Selection, Blue Light Filter |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do -30° |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 377.8mm |
| Dubina | 189.4mm |
| Visina | 280.7mm |
| Pakovanje | 1x USB-B u USB-A kabl |
| Masa | 1.46kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | C |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: QD OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemit...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana