Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 120Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: Eye Care+,GamePlus,HDCP,Motion Sync,Non-Glare,QuickFit,Shadow boost,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka: 1 Audio izlaz: 3.5mm Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Color Temperature Selection,GameFast Input technology,SPLENDID Technology,Trace Free Technology,VRR Technology: Adaptive sync Ostalo: Ugao nagiba od -5 do +22 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 541mm Dubina: 185mm Visina: 395mm Pakovanje: HDMI kabl,L-odvijač,Naponski kabl,Vodič za brzo podešavanje Masa: 3.4kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: C Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 107.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
85.95 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 120Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, Eye Care+, HDCP, Shadow boost, GamePlus, Motion Sync, QuickFit, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Trace Free Technology, Color Temperature Selection, SPLENDID Technology, GameFast Input technology, VRR Technology: Adaptive sync |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do +22 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 541mm |
| Dubina | 185mm |
| Visina | 395mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl, Vodič za brzo podešavanje, L-odvijač |
| Masa | 3.4kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | C |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
27” Legion 27-10 FHD (1920x1080) WLED IPS16:9, 240Hz, 1000:1, 0,5ms, 99% sRGB 90% DCI-P3, Eye Comfort, Anti-Glare, 300n, 178/178, 2xHDMI, 1xDP, Tilt,...
DAHUA 23.8 inča LM24-H200 FHD monitor
34 inča 34M2C8600/00 Curved 4K UHD QD OLED Gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 21.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana