Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv: 0.3ms,1ms (GTG) Vertikalno osvežavanje: 200Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2832 mm x 0.2802 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 99% sRGB,Anti-glare,DisplayWidget,Flicker-free,HDR10,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light,VESA AdaptiveSync Display 200Hz Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: Audio out / Headphone Jack Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Color Temperature Selection,Extreme Low Motion Blur,FSC MIX,GameFast Input technology,GamePlus,GameVisual,HDCP,Low Blue Light,Shadow Boost,Trace Free Technology,VRR Technology: Adaptive sync Ostalo: Kensington security slot,Ugao nagiba od -5 do 23 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 559mm Dubina: 174mm Visina: 401mm (sa postoljem) Masa: 3.4kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 166.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
133.09 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (GTG), 0.3ms |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2832 mm x 0.2802 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, HDR10, 99% sRGB, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 200Hz |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | Audio out / Headphone Jack |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | HDCP, Trace Free Technology, Color Temperature Selection, GameVisual, GamePlus, Low Blue Light, Extreme Low Motion Blur, Shadow Boost, GameFast Input technology, FSC MIX, VRR Technology: Adaptive sync |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do 23 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 559mm |
| Dubina | 174mm |
| Visina | 401mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.4kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA 34 inča LM34-E330C WQHD Gaming zakrivljeni monitor
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>2.4GHz wireless konekcija</li><li>Bluetooth konekc...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana