Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 26.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR peak) Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.1553mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 145% sRGB,99% of DCI-P3,AI Visual,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Extreme low motion blur,Game Visual,GameFast Input technology,GamePlus,Glossy,HDR10,Low Blue Light,Neo Proximity Sensor,Shadow boost,TÜV-certified Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 1x USB tip C,3x USB-A 3.2 Gen 1 Audio izlaz: 3.5mm Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Podržane tehnologije: Aura Sync Lighting Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: 1/4 inča tripod soket,Kensington security,Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 613mm Dubina: 168.7mm Visina: 509.4mm Masa: 7.44kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1216.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
973.49 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.000 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1553mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | HDR10, TÜV-certified, Low Blue Light, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, Extreme low motion blur, Shadow boost, GamePlus, ASUS OLED Care, Glossy, 145% sRGB, Game Visual, DisplayWidget, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual, Neo Proximity Sensor |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 3x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | Aura Sync Lighting |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 613mm |
| Dubina | 168.7mm |
| Visina | 509.4mm |
| Masa | 7.44kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 31.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 180 Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Podesivost visine, Pivot
COOLER MASTER 24.5 inča GM25FP IPS Gaming monitor (CMI-GM25FP-EK)
HP 324pf S3 Pro 24inča 100Hz FHD/IPS/DP/HDMI/VGA/Tilt/Black
23.8 inch U2424HE 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana